Ota yhteyttä

Toimistomme sijaitsee rakennuksen ensimmäisessä kerroksessa kadun puolella.

 

Ilmaista parkkitilaa löytyy toimistomme edestä kadulta.

 

Toimistomme on avoinna ma-to klo 8.00 – 16.00 ja pe klo 8.00 – 15.00.
Muina aikoina sopimuksen mukaan. Puh: 09-692 3489

 

 

 

 

ryhmakuva1_korjattu_webbivalmis

 

Tili & Talous Oy/toimisto
09- 6923489

 

Reet Luht/toimitusjohtaja
040 159 6840
reet.luht@tilitalous.fi

 

Rait Luht/kirjanpitäjä
040 159 6843
rait.luht@tilitalous.fi

 

Paula Jokijärvi/toimistopäällikkö
040 159 6884
paula.jokijarvi@tilitalous.fi

 

Matti Silvonen/kirjanpitäjä
040 159 6866
matti.silvonen@tilitalous.fi

 

Janita Luht/kirjanpitäjä
040 159 6872
janita.luht@tilitalous.fi

 

Kari Sjö/kirjanpitäjä
040 159 6870
kari.sjo@tilitalous.fi

 

Anne Koort/kirjanpitäjä
040 159 6841
anne.koort@tilitalous.fi

 

Sveta Paju/kirjanpitäjä
040 159 6882
sveta.paju@tilitalous.fi

 

Reele Luht
040 159 6881
tili.talous@tilitalous.fi

Reet Luht

toimitusjohtaja

Soita numeroon: +358 40 159 6840 Lähetä sähköpostia tästä:

Paula Jokijärvi

toimistopäällikkö

Soita numeroon: +358 40 159 6884 Lähetä sähköpostia tästä:

Matti Silvonen

sähköinen taloushallinto

Soita numeroon: +358 40 159 6866 Lähetä sähköpostia tästä:

Käyntiosoite

puhelinnumero

Soita toimiston numeroon: 09 692 3489

email Lähetä sähköpostia tästä:
osoite

Lauttasaarentie 5 00200 Helsinki

Postiosoite

osoite

PL 129 00201 HELSINKI